تابلو اعلانات

دومین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی دبیران دوره ي دوم متوسطه (سال تحصیلی 99-1398)

آدرس
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، سالن فرهنگ (شهید عسگری)
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1،سالن فرهنگ (شهید عسگری)
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
خیابان ساحلی (لواسانی) ،بعد از فرمانداری ، سالن کنفرانس تالار فرهنگیان شماره 2
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
20 متری شهید بهشتی، 24 متری شهید مطهری، سالن همایش اداره آموزش و پرورش ناحیه 3
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، سالن فرهنگ (شهید عسگری)
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1،سالن فرهنگ (شهید عسگری)
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1،سالن فرهنگ (شهید عسگری)
چهار راه غفاری،خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9،خانه علوم وفنون
خیابان ساحلی (لواسانی) ،بعد از فرمانداری،کوچه 33، پلاک4،اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
ساعت
10
18/30
10
8 تا 11
18/30
18/30
18/30
18/30
18/30
18/30
9
9
10
10
روز
پنج شنبه
سه شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
یک شنبه
یک شنبه
یک شنبه
سه شنبه
چهارشنبه
شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
تاريخ
98/09/07
98/09/12
98/9/14
98/9/14
98/9/17
98/9/17
98/9/17
98/9/19
98/9/20
98/9/23
98/9/28
98/9/28
98/9/28
98/9/28
موضوع
کارگاه آموزشی با عنوان بررسی درس دوم پایه دوازدهم
کارگاه آموزشی با عنوان طراحی و تصحیح سوالات امتحانی
کارگاه آموزشی با عنوان طراحی و تصحیح سوال استاندارد
کارگاه آموزشی با عنوان نقد و بررسی کتاب استان شناسی و روش تدریس و پاسخ گویی به فعالیت های کتاب پایه دوازدهم
کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با تصوف جدید
کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با تصوف جدید
کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با تصوف جدید
کارگاه آموزشی با عنوان شنیداری کتاب های visions
کارگاه آموزشی با موضوع روش‌های نوین تدریس
کارگاه آموزشی آشنایی با روش تدریس با رویکرد درس پژوهی
کارگاه آموزشی با عنوان تنوع زیستی استان قم
کارگاه آموزشی با عنوان تنوع زیستی استان قم
کارگاه آموزشی با عنوان موسیقی در اسلام
کارگاه آموزشی نقد و بررسی فلسفه دوازدهم (جلسه دوم(
گروه درسي
زبان انگلیسی
ادبیـات فارسی
شیـمی
جغـرافیا
دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی
 دین وزندگی
فلسفه ومنطق
زبان انگلیسی
تـاریخ
روان شناسی
زمین شناسی و محیط زیست 
جغـرافیا
دین وزندگی
فلسفه و منطق
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

 

اولین مرحله ی مسابقات و فراخوان هاي گروه هاي آموزشي دوره ی دوم متوسطه ( سال تحصيلي 99- 1398 )

نوع تقدیر
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
استانی ناحیه ای
تاريخ ارسال آثار
98/10/28
98/11/25
98/9/27
98/9/18
98/11/7
98/12/5
98/9/30
98/11/14
98/11/28
دی ماه
98/11/7
98/11/20
دی اسفند فروردین
98/11/20
98/11/7
98/10/30
98/11/26
98/12/13
98/12/20
مرحله آموزشگاه98/9/26
مرحله استانی 98/12/7
98/11/2
98/11/23
98/12/21
98/11/26
98/9/25
98/11/29
98/12/10
98/12/21
98/11/15
98/12/5
98/12/14
98/10/1
98/10/3
98/10/5
98/10/30
98/9/20
98/12/10
98/11/21
98/9/30
98/10/30
98/10/30
98/10/30
98/12/1
98/10/30
98/10/30
98/10/30
98/12/1
موضوع
مسابقه طراحی سوالات استاندارد نوبت اول پایه دوازدهم انسانی عمومی در دو نوبت اول و دوم
مسابقه مقاله نویسی جهت انتشار مقالات دبیران در شماره الکترونیکی علمی تخصصی النداء
فراخوان نقد و بررسی سوالات امتحان نهایی فیزیک 3 پایه دوازدهم (ریاضی و تجربی خرداد و شهریور 98)
مسابقه طرح درس از مباحث کتاب فیزیک دهم رشته ریاضی ( موضوع انتخابی)
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی فیزیک پایه یازدهم دی ماه
فراخوان نقد و بررسی فصل پنجم کتاب فیزیک دهم نگارش 98 (ترمودینامیک)
فراخوان ارائه طرح درس سالانه کتاب آزمایشگاه علوم پایه دهم و یازدهم
مسابقه تولید محتوای آموزشی پایه دهم (ppt)
فراخوان طراحی سوالات استاندارد نوبت اول زیست شناسی ( مفهومی و ترکیبی ) پایه دوازدهم
جشنواره تدریس برتر حضوری (استانی )
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان نقد و بررسی محتوای کتاب جهت دبیرخانه
المپیاد دانش آموزی در سه مرحله ( مدرسه ای آنلاین حضوری ) از درس اقتصاد
طراحی سوالات استاندارد کتاب های نو نگاشت پایه دوازدهم ((speaking
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه ( دهم )
مسابقه طراحی سوال برتر listening  از کتاب پایه دوازدهم
مسابقه طراحی و تدوین محتوای کمک آموزشی ( پوستر بروشور کلیپ و ...) پیرامون کتاب های پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم
فراخوان نقد و بررسی کتاب درسی vision (listening and speaking)
فراخوان مقالات کوتاه با موضوعات صنعت گردشگری، تجارت، فناوری، توسعه علم و ... در حوزه تقویت مهارت نوشتاری مطابق با برنامه درس ملی
برگزاری المپیاد دانش آموزی  از درس تاریخ
برگزاری المپیاد دانش آموزی  از درس تاریخ
فراخوان تهیه مقالات با عنوان بررسی موفقیت و ناکامی های حرکت های بیداری اسلامی در خاورمیانه در 50 سال اخیر
مسابقه طراحی سوالات استاندارد نوبت اول پایه دهم
تهیه کلیپ با موضوع هدف زندگی مرتبط با درس اول پایه دهم
مسابقه طراحی سوال برتر دی ماه
فراخوان ارسال آثار برای شرکت در همایش با موضوع زبان و ادبیات عامیانه (شب شعر)
مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب فارسی 3 (سوالات دی ماه 98 )
فراخوان تولید نرم افزار با موضوع کتب درسی فارسی 1و 2و 3  با اولویت پایه ی دوازدهم
فراخوان شرکت در جشنواره غیر حضوری تدریس فارسی 3 ( درس 6 - نی نامه )
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه (کتاب زمین و محیط زیست)
مسابقه طرح درس نویسی از فصل 4 ( زمین شناسی ، سازه های مهندسی )
مسابقه ساخت وسایل آزمایشگاه زمین شناسی ( زلزله نگار ، نقشه تو پو گرافی و ...)
فراخوان مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب ریاضی 2 رشته علوم تجربی
فراخوان مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب هندسه 2 رشته ریاضی
فراخوان مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب ریاضی و آمار رشته علوم انسانی
مسابقه خلاقیت در تدریس ریاضی و بیان نکات خاص آموزشی جهت بهبود تدریس
فراخوان نقد و بررسی سوالات امتحان نهایی شیمی 3 ( خرداد و شهریور )
فراخوان کاریکاتور شیمی سبز
مسابقه طراحی سوال برتر با محوریت کتاب جامعه شناسی پایه دوازدهم
مسابقه نقد و بررسی کتاب نو نگاشت پایه دوازدهم
مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب پایه یازدهم و دوازدهم
مسابقه نوشتن طرح درس برای کتاب جغرافیا پایه دوازدهم
مسابقه فراخوان مقاله نویسی با موضوع جهانی شدن
مسابقه تولید محتوای الکترونیکی پایه دهم و دوازدهم
مسابقه نکارش طرح درس برای کتاب پایه دهم
مسابقه نقد و بررسی کتاب پایه دهم
مسابقه طراحی سوالات استاندارد از کتاب پایه دهم
مسابقه مقاله نویسی  با عنوان تاثیرات متقابل امنیت پایدار و رونق تولید
گروه درسي
عربی
عربی
فیزیک
فیزیک
فیزیک
فیزیک
آزمایشگاه علوم
زیست شناسی
زیست شناسی
اقتصاد
اقتصاد
اقتصاد
اقتصاد
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
تاریخ
تاریخ
تاریخ
دین و زندگی
دین و زندگی
روان شناسی
ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
  ادبیات فارسی
  زمین شناسی
  زمین شناسی
  زمین شناسی
ریاضی
ریاضی
ریاضی
ریاضی
شیمی
شیمی
علوم اجتماعی
جغرافیا
جغرافیا
جغرافیا
  آمادگی دفاعی
  آمادگی دفاعی
  آمادگی دفاعی
  آمادگی دفاعی
  آمادگی دفاعی
  آمادگی دفاعی
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

 

اولین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی دبیران دوره ي دوم متوسطه (سال تحصیلی 99-1398)

آدرس
خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری،کوچه 33، اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
  صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، سالن فرهنگ
خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری کوچه 33، اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، سالن فرهنگ
صفاییه، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، سالن فرهنگ
خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری،کوچه 33، اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری، مرکز آموزشی علمی فرهنگیان شماره 2 قم (سالن کنفرانس)
ساعت
18/30
18/30
10
10
18/30
18/30
18/30
روز
دو شنبه
سه شنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
دو شنبه
دو شنبه
دو شنبه
تاريخ
98/8/20
98/8/21
98/8/23
98/8/23
98/8/27
98/8/27
98/8/27
موضوع
کارگاه آموزشی نقدو بررسی فعالیت های   کتاب زمین شناسی پایه یازدهم
کارگاه آموزشی درس علوم و فنون و رفع اشکال
کارگاه آموزشی روش تدریس فلسفه پایه دوازدهم
کارگاه آموزشی تحلیل و بررسی سوالات کنکور و سوالات  امتحانات نهایی 98-97
کارگاه آموزشی روش تدریس فیـزیک پایه دهم
کارگاه آموزشی درس پژوهی(با محوریت کتاب جامعه پایه دهم)
کارگاه آموزشی حل مسائل اقتصادی کتاب درسی و مسائل روز
گروه درسي
زمین شناسی
ادبیات فارسی
فلسفه و منطق
عـربی
فیـزیک
علوم اجتماعی
اقتـصاد
رديف
1
2
3
4
5
6
7

پوستر روز آزمایشگاه و شیوه نامه آن

ضمن گرامیداشت 11 آبان ماه ، روز آزمایشگاه شیوه نامه و پوستر ارسالی از دبیرخانه راهبري کشوري آزمایشگاه علوم تجربی مستقر در استان مرکزي پیوست می گردد.

مقتضی است مستندات اجراي برنامه مربوطه در قالب لوح فشرده حداکثر تا تاریخ 98/8/30 به کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه نواحی و مناطق ارسال گردد.

لینک دانلود بخشنامه اداره کل

نتـایج عملكرد اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی دوره ی دوم متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان قـم (سال تحصیلی 98-1397)

ردیف

منتخب کشوری

عنوان مقاله/مسابقه/جشنواره کشـوری

درس

رتبه کشوری

ناحیه

1

بتول کریمی راهجردی

جشـنواره تدریس (غیرحضوری)

فیزیک

اول

3

2

سید محمد علی صمدانی اقدم

جشـنواره طراحی سوال ریاضی 3 (غیرحضوری)

ریاضی

برگزیده

2

 

چهارمین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی دوم متوسطه (سال تحصيلي98-1397)

ادبیات فارسی (فراخوان مهارت خواندن)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

معصومه نصیری پور

2

شهید برقعی

 

دوم

استانی

2

زهرا خاکباز

4

شاهد نجمیه

 

دوم

ناحیه ای

3

منصوره چاوشیان

4

حاج محمد ایزدی

 

سوم

ناحیه ای

4

قدرت ا... آذرنیا

2

شهدا

 

سوم

ناحیه ای

5

سید علی حسینی

1

امام صادق(ع)

 

سوم

ناحیه ای

زبان انگلیسی(آزمون آنلاین با عنوان آیه های قرآن مرتبط با vision  )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

طاهره قائمی امیری

1

حضرت زهرا (س)

 

سوم

ناحیه ای

2

خدیجه محمدی

2

شهید برقعی

 

سوم

ناحیه ای

3

معصومه سردارزاده فیروز آبادی

4

حاج محمد ایزدی

 

چهارم

ناحیه ای

4

عزیز ا... رئیس میرزایی

کهک

آزادگان

 

چهارم

ناحیه ای

زبان انگلیسی(فراخوان نقد و بررسی کتاب زبان انگلیسی پایه دوازدهم )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

حسن حیدری

2

شهدای نیروگاه

 

دوم

استانی

2

فهیمه اسماعیل زاده

4

فرزانگان

 

سوم

ناحیه ای

زبان انگلیسی(جشنواره تهیه فیلم های آموزشی کوتاه از کتاب زبان  پایه دوازدهم )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

جواد مرادی

2

نور

 

اول

استانی

زبان انگلیسی(جشنواره طراحی سوال برتر کتاب زبان  پایه دوازدهم )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهره خان بابایی

1

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

 

سومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی دوم متوسطه (سال تحصيلي98-1397)

زمین شناسی و محیط زیست (ارائه فعالیت های تکمیلی و فرادانشی در تدریس کتاب انسان و محیط زیست)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم صدرالهی

3

حضرت زهرا(س)

 

دوم

استانی

2

سمیه کشتکاران

1

امامت

 

سوم

ناحیه ای

 

زبان انگلیسی(مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم بوستان

1

بنت الهدی صدر

 

اول

استانی

2

زهرا علیجانی

2

آرزو رضایی

 

دوم

ناحیه ای

3

زهرا نبی لو

1

باقرالعلوم(ع)

 

سوم

ناحیه ای

دبیرخانه قرآنی(مسابقه آنلاین پرسمان قرآنی با موضوع پرسش و پاسخ های قرآنی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم السادات طباطبایی

1

سلامت

 

اول

استانی

2

زهرا صدیقی

3

اسرا

 

اول

استانی

3

آمنه شیریان

1

خداپرست

 

دوم

ناحیه ای

4

منصوره امیری

2

برقعی

 

دوم

ناحیه ای

5

جواد ده پرور

1

حافظ

 

دوم

ناحیه ای

6

حمیده ابراهیمی

2

15 خرداد

 

دوم

ناحیه ای

7

زهرا رنجبر

4

بنت الهدی

 

دوم

ناحیه ای

8

آرزو توکلی

3

اخوان کریمی

 

دوم

ناحیه ای

9

زهرا جعفری

3

غدیر

 

دوم

ناحیه ای

10

محمد رضا تاج

4

شهید صدر2

 

دوم

ناحیه ای

11

مژگان پورسنگی

3

رضویه

 

دوم

ناحیه ای

12

الهام فردوسی

1

حیات

 

دوم

ناحیه ای

 

فیزیک (مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی فیزیک 3 رشته ریاضی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مرضیه دارابی

2

مهدیه

 

اول

استانی

2

فاطمه سهرابی

4

غ هدایت

 

دوم

ناحیه ای

3

سارا ولد بیگی

4

مهدیه رستگاران

 

سوم

ناحیه ای

فیزیک (مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی فیزیک 3 رشته تجربی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مینا کشاورز

4

امامی

 

دوم

استانی

2

اکرم قربانی

4

آیت ا... بهجت

 

سوم

ناحیه ای

3

سیده فاطمه حوائجی

2

آرزو رضایی

 

چهارم

ناحیه ای

دین و زندگی (فراخوان تهیه پاورپوینت ، کلیپ آموزشی مرتبط با کتاب پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم السادات طباطبایی

1

نرجس جمکران

 

دوم

استانی

 

زبان و ادبیات فارسی (فراخوان مقاله مرتبط با کتاب های درسی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

طاهره احمدی

4

غ توحید

 

دوم

استانی

 

شیمی (مسابقه فعالیت های دبیران در روز شیمی سبز"پوستر")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عبدا... موسوی پور

3

حضرت علی اکبر(س)

 

اول

استانی

2

سمیه نجفی بوآنی

4

فرزانگان 1

 

سوم

ناحیه ای

3

نرگس دانش آشتیانی

4

فرزانگان 1

 

سوم

ناحیه ای

 

آزمایشگاه علوم (تهیه فیلم آموزشی از اجرای آزمایش های کتاب آزمایشگاه علوم تجربی 1 و 2)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سمیه نجفی بوآنی

4

فرزانگان 1

 

دوم

استانی

2

مریم رضوانی اصل

3

فرزانگان 2

 

سوم

ناحیه ای

3

هانیه میلانی

4

امامی 2

 

چهارم

ناحیه ای

4

مینا چراغی زاده

4

بلقیس برقعی

 

چهارم

ناحیه ای

 

آزمایشگاه علوم (فراخوان برگزاری نمایشگاه دست سازه های آزمایشگاهی دانش آموزان)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

نرگس دانش آشتیانی

4

فرزانگان

 

اول

استانی

2

فرشته جهانگیرزاده

4

شاهد نجمیه

 

سوم

ناحیه ای

 

آزمایشگاه علوم(تجربیات خلاق در اجرای بهینه آزمایش های کتاب آزمایشگاه علوم تجربی 1 و 2)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

نجم السادات طباطبایی

4

امامی 2

 

اول

استانی

2

سمیه نجفی بوآنی

4

فرزانگان 1

 

دوم

ناحیه ای

3

نرگس دانش آشتیانی

4

فرزانگان 1

 

سوم

ناحیه ای

 

توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان(فراخوان تجارب برتر در حوزه مدیریت کلاس (بخش مقالات)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

علی عبدالمحمد

1

ایثارگران زین الدین

 

سوم

ناحیه ای

 

توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان(فراخوان تجارب برتر در حوزه مدیریت کلاس (بخش فیلم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلا کریمی اصل

3

رضوان

 

اول

استانی

 

زمین شناسی و محیط زیست (مسابقه تهیه فیلم آموزشی از آزمایشات زمین شناسی از کتاب آزمایشگاه)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم رضوانی اصل

3

فرزانگان 2

 

دوم

استانی

 

زمین شناسی و محیط زیست (مسابقه تولید محتوای الکترونیکی فصل 2 زمین شناسی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

غلامرضا صادقی

3

آیت ا... کاشانی

 

اول

استانی

 

دین و زندگی (فراخوان تهیه مقالات منطبق با موضوعات کتب درسی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فرخنده سادات صالحی

2

مریم

 

سوم

ناحیه ای

 

شیمی (مسابقه فعالیت های دبیران در روز شیمی سبز"دست سازه")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلا کرمی

3

حضرت معصومه(س)

 

اول

استانی

2

سمیه نجفی بوآنی

4

فرزانگان 1

 

دوم

ناحیه ای

3

فاطمه حیدری

2

حضرت مریم(س)

 

سوم

ناحیه ای

 

روان شناسی (فراخوان نقد و بررسی کتاب نونگاشت روان شناسی پایه یازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

یعقوب صفایی زاده

جعفریه

شهید علمداری

 

اول

استانی

2

فاطمه سادات شریف موسوی

3

فرزانگان

 

اول

استانی

3

علی صالحی

کهک

امام خمینی

 

اول

استانی

 
   

 

امتیاز همکاران شرکت کننده در جشنواره تدریس بخش غیرحضوری درس عربی دوره ی دوم متوسطه (سال تحصیلی 98-1397)

درس

نام ونام خانوادگی

آموزشگاه

ناحیه/منطقه

رتبه

عربی

ام لیلا مجاور شیخان

حضرت مریم (س)

1

اول

مهرداد گراوند

شهداء

4

دوم

پروین کیوانی

امامی

4

سوم

نتایج جشنواره الگوهاي تدریس برتر(غیرحضوري) (سال تحصیلی 98-1397)
دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی دوم متوسطه (سال تحصيلي98-1397)

فیزیک(فراخوان نقد و بررسی فصل اول و دوم فیزیک 3 ریاضی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سمیه ثابت نژاد

3

حضرت معصومه(س)

 

اول

استانی

دین و زندگی(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

طاهره مهدوی

2

شهید جواد برقعی

 

اول

استانی

2

منصوره امیری

2

شهید جواد برقعی

 

دوم

ناحیه ای

جغرافیا(فراخوان طرح درس نویسی کتاب جغرافیا 3 پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

رقیه قاسمی

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

حمیده میرزایی

3

میعاد

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم بشری

کهک

حانیه صرم

 

سوم

ناحیه ای

4

معصومه موسوی

1

فرهنگ

 

سوم

ناحیه ای

 

علوم اجتماعی(مسابقه طرح درس نویسی با محوریت درس 7 کتاب جامعه شناسی 3)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

هاجر

 

اول

استانی

 

ریاضی(مسابقه تعاریف ریاضی از کتاب های درسی ریاضی 2،1 و 3 تجربی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه خوش گفتار رازی

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

ناهید سالم

4

مهندس نجیمی

 

دوم

ناحیه­ای

3

سمیه معمارزاده

4

بلقیس برقعی

 

دوم

ناحیه­ای

4

معصومه بنی حسن

3

رضوان

 

سوم

ناحیه­ای

 

ریاضی(فراخوان تهیه بانک نمودارهای کتاب های درسی به کمک نرم افزار جئوجبرا)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

امیر حسین مقیمی یزدی

1

فرهیختگان

 

اول

استانی

 

روان شناسی(آزمون آنلاین از کتاب درسی و مطالب علمی مرتبط)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

ملاصدرا2

 

دوم

ناحیه ای

2

بتول سمیعی

2

فاتحی

 

سوم

ناحیه ای

 

دین و زندگی(فراخوان نقد و بررسی کتاب نو نگاشت پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سید اصغر غضنفری

3

شهید فهمیده

 

دوم

استانی

2

علی سیفی عارف

3

شهید فهمیده

 

سوم

ناحیه ای

 

اقتصاد(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه پایه دهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

هاجر2

 

اول

استانی

2

زهرا نوش زاده

4

آیت ا... بهجت

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم ریاضی

کهک

صدیقه کرمجگان

 

سوم

ناحیه ای

 

روان شناسی(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه حسن پور

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

مریم ورمزیاری

3

باقریه1

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم بشری

کهک

حانیه صرم

 

سوم

ناحیه ای

4

زهرا نجفی

کهک

فاطمه زهرا(س)

 

چهارم

ناحیه ای

 

دبیرخانه فرهنگ قرآنی(مسابقه ترجمه سوره­های مائده و نبأ)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

شمس الدین گودرزی

3

شهید ملک لو

 

اول

استانی

2

سید علی باقری طباطبایی

1

امام موسی صدر

 

اول

استانی

3

مهدی علی محمدی

1

هدایتی

 

اول

استانی

4

احمد صفری

3

پژوهش

 

اول

استانی

5

آمنه شیریان

1

خداپرست

 

اول

استانی

6

زهرا زاهدی

4

نجیمی 1

 

اول

استانی

7

نفیسه سلطانی

2

نجمه 2

 

اول

استانی

8

مرتضی زمانی

3

بعثت 1

 

اول

استانی

9

مهناز بهشتی فر

4

زینب کبری(س)

 

دوم

ناحیه ای

10

جواد ده پرور

1

حافظ

 

دوم

ناحیه ای

11

رحیمه سادات موسوی

3

حضرت مریم(س)

 

دوم

ناحیه ای

12

حمیده ابراهیمی

2

پانزده خرداد

 

دوم

ناحیه ای

13

زهرا جعفری احمدآبادی

3

غدیر

 

دوم

ناحیه ای

14

مژگان پورسنگی

3

رضویه

 

دوم

ناحیه ای

15

زهرا سلطانی

2

آرزو رضایی

 

دوم

ناحیه ای

16

فرشته هاشمی

4

ایمان

 

دوم

ناحیه ای

17

علی سیفی عارف

3

شهید فهمیده

 

دوم

ناحیه ای

 
 

 

تازه ترین مطالب گروه ها