برگزاری کارگاه مجازی گروه تاریخ استان

 

با عرض سلام و ادب به محضر همکاران گرامی، به استحضار می رساند کارگاه مجازی گروه تاریخ استان قم در روز یکشنبه  95/11/24 برگزار می شود. جزئیات مربوط به  شرکت در این کارگاه اینترنتی به صورت بخشنامه به اطلاع دبیران محترم رسیده است. گروه تاریخ استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه پاسخگوی سؤالات احتمالی شما در این زمینه خواهد بود.

جشنواره ی تدریس

با عرض سلام و تحیت

به اطلاع همکاران گرامی می رساند با توجه به برگزاری سیزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر در سال تحصیلی 96-95 به پیوست شیوه نامه این جشنواره جهت مطالعه و اقدام در اختیار همکاران قرار گرفته است .

لازم به ذکر است که برای همکاران رشته تاریخ ، دروس 11 و 16 تاریخ پایه دهم در نظر گرفته شده است، که  به صورت غیر حضوری اجرا می گردد. جهت اطلاع از جزئیات دستورالعمل مربوطه به  آدرس  زیر مراجعه کنید: 

دبیرخانه ی درس تاریخ

اطلاع رسانی مسابقه آنلاین

با سلام به همکاران گرامی

گروه تاریخ استان قم در نظر دارد در اسفندماه سال جاری از دو سوم محتوای کتاب درسی تاریخ دهم (10 درس) اعم از متن، توضیحات، نمودارها و ... ، آزمونی آنلاین برگزار نماید. بدین وسیله مراتب جهت اطلاع و آمادگی همکاران به عرض میرسد. متعاقباً  زمان دقیق برگزاری نیز به اطلاع خواهد رسید. شرکت تمامی دبیران تاریخ استان در این آزمون بلامانع است.                  

گروه تاریخ استان قم

جلسه انجمن علمی دبیران تاریخ

به نام خدا

همکاران محترم، سلام علیکم. خدا قوت

به اطلاع شما می رساند، جلسه ی انجمن علمی دبیران تاریخ استان قم در روز سه شنبه مورخ 95/9/23 با موضوع طرح گسترش فعالیت ها ی انجمن، در اداره ی آموزش و پرورش ناحیه ی 3 قم برگزار می شود. پیشاپیش از حضور سبز و پرشور شما سپاسگزاری می کنیم.

زمان: سه شنبه 95/9/23 ساعت 18/30

مکان: اداره ی آموزش و پرورش ناحیه 3 قم- ساختمان آموزش نیروی انسانی(ضمن خدمت)