راهنمای شرکت در کارگاه مجازی با محوریت آیات دروس 5 و 6 (قضا و قدر وسنت ها)سال چهارم

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .
  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/9/24  الی 21 شب  95/9/26  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

کارگاه مجازی نکات تفسیر ی آیات درس قضا وقدر درس5

همکاران عزیز سلام علیکم

به اطلاع عزیزان می رساند کارگاه مجازی دین و زندگی با محوریت نکات تفسیری آیات درس 5 با موضوع قضا  و قدر  در تاریخ چهارشنبه 24 آذر از ساعت 9 صبح تا ساعت 21روز پنج شنبه 25 آذر ببر گزار می شود.

همکارن گرامی لطفا راهنمای شرکت در کارگاه مجازی با محوریت آیات دروس 5 و 6 (قضا و قدر وسنت ها)سال چهارم را بدقت مطالعه فرمایید .

 

 

 

کارگاه حضوری درس پژوهی

باسلام و احترام

دبیران عزیز درس دین و زندگی

گروههای آموزشی استان قم در نظر دارد کارگاه حضوری درس پژوهی با تدریس استاد جناب

آقای حامدی کیا برگزار کند. نظر به اینکه اهتمام به درس پژوهی در برنامه عملیاتی گروه دین و زندگی

امسال می باشد از همکاران انتظار می رود در کلاس حضور حداکثری داشته باشند.

 

زمان: پنج شنبه 25 آذر ماه 1395   ساعت 8 صبح

مکان: سالن همایشهای ناحیه 2 آموزش و پرورش استان قم

 

 

 

 

بهترین نقد و بررسی کتاب دهم

با سلام و احترام

قابل توجه سرگروه های نواحی و دبیران محترم دین و زندگی استان قم

ضمن تشکر از حسن توجه گروه محترم تالیف کتب درسی ،به اطلاع می رساند با هماهنگی های به عمل آمده با دفتر تالیف ،به منظور تقدیر از تلاشهای صادقانه همکاران در نقد و بررسی کتاب دین و زندگی دهم، تصمیم بر این شد که اسامی پنج نفر از دبیرانی که بهترین نقد و بررسی را ارائه نمایند در ابتدای کتاب  به عنوان اعضای شورای برنامه ریزی درسی کتاب  دین و زندگی دهم چاپ شود.

شایسته است سرگروه های محترم ضمن اطلاع رسانی به دبیران گرامی و ارسال بهترین نقد و بررسی به دبیر خانه  در صدد شناسائی و معرفی کوشاترین دبیر در این خصوص باشند.