انتشار گاهنامه الکترونیکی شماره 1

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، نخستین شماره گاهنامه الکترونیکی استان قم در سه بخش کتاب ، مقاله و فیلم منتشر شد. علاقمندان جهت تهیه این مجموعه به گروه های آموزشی ناحیه خود مراجعه نمایند.

    

کارگاه فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب با همکاری دانشگاه قم

گروه شیمی استان قم با همکاری دانشگاه قم برگزار می کند:

کارگاه فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب

 

سخنران: جناب آقای دکتر هادی عضو هیئت علمی دانشگاه قم

زمان : 19 اسفند 1395 ساعت 10-12

مکان: دانشگاه قم -سالن اندیشه

مسابقه تهیه پوستر آموزشی از کتاب شیمی دهم

به اطلاع همکاران گرامی می رساند بنا بر اعلام دبیرخانه راهبری شیمی ، مسابقه طراحی پوستر آموزشی از کتاب شیمی دهم، به صورت کشوری انجام می گیرد. با توجه به تقسیم بندی دبیرخانه، همکاران استان قم می توانند از محتوای فصل دوم کتاب ، بنا به علاقمندی خود پوستر یا پوستر هایی را طراحی نمایند. برای هماهنگ سازی پوسترهای طراحی شده، قالب کلی و یک نمونه آماده شده توسط خود دبیرخانه را ، در ادامه می توانید دانلود و استفاده نمایید.

لطفا پوسترهای تهیه شده را  تا پایان اسفند 95 به گروه های آموزشی ناحیه خود ارسال فرمایید.سه پوستر برتر همکاران برای ارزیابی نهایی به دبیرخانه کشوری ارسال خواهد شد.

نمونه پوستر

فرمت پوستر خام

 

برای دریافت فایل ارزیابی پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.

مسابقه طراحی آزمایش یا تهیه دست سازه جهت آموزش مفاهیم شیمی دهم

بنا بر اعلام دبیرخانه راهبری شیمی ، مسابقه طراحی آزمایش یا تهیه دست سازه جهت آموزش مفاهیم شیمی دهم، به صورت کشوری انجام می گیرد. با توجه به تقسیم بندی دبیرخانه، طراحی آزمایش یا تهیه دست سازه مربوط به همکاران استان قم باید از محتوای فصل دوم کتاب باشد.

 آ- طراحی آزمایش :

طراحی آزمایش از فصل دوم، با قلم B Nazanin اندازه 12 ودر قالب فرمت Word و pdf ارسال گردد.

 

ب- ساخت دست سازه آموزشی:

دراین بخش برای فصل دوم کتاب شیمی دهم، دست سازه آموزشی تولید و از کاربرد آن یک فیلم آموزشی تهیه نموده و فیلم را ارسال نمایید.

لطفا فعالیت های تهیه شده را  تا پایان اسفند 95 به گروه های آموزشی ناحیه خود ارسال فرمایید.سه فعالیت برتر همکاران برای ارزیابی نهایی به دبیرخانه کشوری ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل ارزیابی طراحی آزمایش بر روی اینجا کلیک نمایید.

برای دریافت فایل ارزیابی دست سازه بر روی اینجا کلیک نمایید.