گاهنامه شماره 2 شیمی

با توجه به نزدیکی فصل تابستان و فراغتی که برای همکاران ایجاد می شود. در این شماره بر آن شدیم  کتاب هایی را برگزینیم که با توجه به سرفصل های شیمی یازدهم، برای تدریس آن کتاب در سال تحصیلی بعد، مفید باشد و آن را به صورت یک مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای راحتی دسترسی تصمیم بر آن شد به جای تولید نسخه بر روی سی دی ، مستقیما فایل ها در همین جا در اختیار همکاران قرار گیرد.

برای دریافت و مطالعه کتب ، به بخش کتاب ومقالات مراجعه یا اینجا کلیک کنید.

گاهنامه شماره 2 شیمی (مجموعه کتاب)

با توجه به نزدیکی فصل تابستان و فراغتی که برای همکاران ایجاد می شود. در این شماره بر آن شدیم  کتاب هایی را برگزینیم که با توجه به سرفصل های شیمی یازدهم، برای تدریس آن کتاب در سال تحصیلی بعد، مفید باشد و آن را به صورت یک مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای راحتی دسترسی تصمیم بر آن شد به جای تولید نسخه بر روی سی دی ، مستقیما فایل ها در همین جا در اختیار همکاران قرار گیرد. (برای دانلود کتاب ها روی عنوان یا تصویر آنها کلیک کنید)

 

 General, Organic, and Biochemistry

METALS AND METALLOIDS

TRANSITION METALS

The Science of Cooking

Polymer Chemistry

The Chemistry of Textile Fibres

The Periodic Table Book

انتشار گاهنامه الکترونیکی شماره 1

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، نخستین شماره گاهنامه الکترونیکی استان قم در سه بخش کتاب ، مقاله و فیلم منتشر شد. علاقمندان جهت تهیه این مجموعه به گروه های آموزشی ناحیه خود مراجعه نمایند.

    

کارگاه فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب با همکاری دانشگاه قم

گروه شیمی استان قم با همکاری دانشگاه قم برگزار می کند:

کارگاه فناوری نانو در تصفیه آب و فاضلاب

 

سخنران: جناب آقای دکتر هادی عضو هیئت علمی دانشگاه قم

زمان : 19 اسفند 1395 ساعت 10-12

مکان: دانشگاه قم -سالن اندیشه

مسابقه تهیه پوستر آموزشی از کتاب شیمی دهم

به اطلاع همکاران گرامی می رساند بنا بر اعلام دبیرخانه راهبری شیمی ، مسابقه طراحی پوستر آموزشی از کتاب شیمی دهم، به صورت کشوری انجام می گیرد. با توجه به تقسیم بندی دبیرخانه، همکاران استان قم می توانند از محتوای فصل دوم کتاب ، بنا به علاقمندی خود پوستر یا پوستر هایی را طراحی نمایند. برای هماهنگ سازی پوسترهای طراحی شده، قالب کلی و یک نمونه آماده شده توسط خود دبیرخانه را ، در ادامه می توانید دانلود و استفاده نمایید.

لطفا پوسترهای تهیه شده را  تا پایان اسفند 95 به گروه های آموزشی ناحیه خود ارسال فرمایید.سه پوستر برتر همکاران برای ارزیابی نهایی به دبیرخانه کشوری ارسال خواهد شد.

نمونه پوستر

فرمت پوستر خام

 

برای دریافت فایل ارزیابی پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.