آزمون آنلاین ویژه دبیران زیست شناسی استان قم

گروه زیست شناسی استان قم در نظر دارد تا مسابقه علمی آنلاین از کتاب زیست شناسی کمپبل انتشارات خانه زیست شناسی از فصول غدد درون ریز و ایمنی این کتاب به شکل 4 گزینه ای، بین دبیران زیست شناسی استان قم برگزار نماید.لذا از همکاران محترم دعوت می شود در مسابقه مذکور شرکت فرمایند.

مسابقه طرح درس زیست یازدهم

باسمه تعالي

فراخوان  تهيه طرح درس کتاب زيست شناسي يازدهم

 به اطلاع دبيران محترم زيست شناسي استان قم ميرساند، گروه آموزشي زيست شناسي استان در نظر دارد، تا در راستاي اهداف آموزشي زيست شناسي و نيز برنامه عملياتي دبيرخانه كشوري، مسابقه اي را با عنوان " تهيه طرح درس کتاب زيست شناسي يازدهم " برگزار نمايد.

لازم به ذكر است كه سهميه تعيين شده براي استان قم از طرف دبيرخانه كشوري مطابق با جدول زير مي باشد. لذا همكاران محترم،  فقط به  تهيه طرح درس  مشتمل بر صفحات مذكور و مطابق با الگو اقدام فرمايند.

 

نام استان: قم

عنوان درسی مورد نظر جهت تهیه طرح درس

محتوای اول)فصل /صفحه (

محتوای دوم) فصل/صفحه(

محتوای سوم) فصل/صفحه)

فصل6(81-79)

فصل8(126-124)

فصل7(108-105)

 

 

نحوه تهيه و ارسال آثار

الگوی تهيه :

-1 طرح درس در محیط  2010office  و بالاتر تهیه و با همان فرمت ارسال شود.

2- طرح درس ارائه شده در قالب واژه پرداز word 2010 و بالاتر، با قلم Bnazanin ، عناوین با اندازه قلم11، متن با قلم 10 نوشته شود.

3- طرح درس ارائه شده به شیوه سناریو و مطابق الگو تهیه شود.

 

همكاران گرامي لطفاً طرح درس خود را به آدرس پست الکترونيکي گروه زيست شناسي استان قم (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال فرمائيد.

 

نحوه تقدير از آثار منتخب 

اعطاي لوح تقدير به نفربرگزيده

تذكر: آثار بايد داراي شناسنامه باشند. (نام و نام خانوادگي، آدرس و شماره تماس، نام مدرسه، شماره پرسنلي، رشتهی تحصيلي، رشتهی و سابقهی تدريس)

مهلت ارسال آثار:     دوازدهم فروردين 1397 

                  

وب سایت:      www.qomgt.ir  

                                                               گروه تكنولوژي وگروه هاي آموزشي متوسطه استان قم

                                                                                          گروه زیست شناسی استان قم

ادامه مطلب: مسابقه طرح درس زیست یازدهم

نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) تشریح چشم

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 شب شنبه مورخ 1396/10/23 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .