راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) Word مقدماتی و پیشرفته

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

 • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
 • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3- ژمان بندی شرکت در کارگاه :

 • سرگروه های محترم آموزشی متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانش :  از ساعت 9 صبح روز 95/12/14  الی 21 شب  95/12/14
 • تمام دبیران متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانشناحیه یک :  از ساعت 9 صبح روز 95/12/15  الی 21 شب  95/12/16
 • تمام دبیران متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانش ناحیه دو  : از ساعت 9 صبح روز 95/12/17  الی 21 شب  95/12/18 
 • تمام دبیران متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانش ناحیه سه  :  از ساعت 9 صبح روز 95/12/19  الی 21 شب  95/12/20 
 • تمام دبیران متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانش ناحیه چهار  : از ساعت 9 صبح روز 95/12/21  الی 21 شب  95/12/22 
 • تمام دبیران متوسطه اول ، متوسطه دوم و فنی حرفه ای کاردانش مناطق (کهک ، جعفریه و سلفچگان)از ساعت 9 صبح روز 95/12/23  الی 21 شب  95/12/24 

4- کارگاه مجازی شامل دو محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل دو آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آزمون  Word پیشرفته ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

 • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در هر آزمون می باشد .
 • سوالات آزمون ها به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
 • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
 • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .
 • حداقل زمان حضور قابل قبول در کارگاه مجازی (مجموع زمان صرف شده برای مشاهده محتواهای آموزشی و شرکت در آزمون ها ) 45 دقیقه  می باشد .
 • به منظور ایجاد فرصت کافی جهت مطالعه دقیق محتوای آموزشی ، فاصله 30 دقیقه ای بین دو فرصت شرکت در هر آزمون در نظر گرفته شده است بنابراین در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در اولین مرتبه ، آزمون به مدت 30 دقیقه غیر فعال خواهد شد .

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

اجرای چرخه درس پژوهی

بسمه تعالی

موضوع : اجرای چرخه درس پژوهی در مدارس متوسطه دوم استان

 

گروه ارتقای حرفه ای معلمان استان قم از تمامی همکاران علاقمند متوسطه دوم، جهت اجرای چرخه درس پژوهی به منظور

کیفیت بخشی هرچه بیشتر فرآیند آموزشی دعوت بعمل می آورد.

 

تمامی علاقمندان مستندات خود را  قالب فیلم و عکس از فرآیند اجرای چرخه، به همراه تأییدیه نامه دبیرستان مجری حداکثر

تا تاریخ 96/02/09 به کارشناس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی ناحیه محل خدمت خود تحویل نمایند.

 

 اطلاعات مورد نیاز در خصوص معرفی چرخه در پژوهی درسایت اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه موجود می باشد.

برای دریافت فایل معرفی چرخه .اینجا کلیک کنید .

فایل کلاس معکوس

بسمه تعالی

موضوع : اجرای کلاس معکوس در مدارس متوسطه دوم استان

گروه ارتقای حرفه ای معلمان استان قم از تمامی همکاران علاقمند متوسطه دوم، جهت اجرای کلاس معکوس به منظور کیفیت بخشی هرچه بیشتر فرآیند آموزشی دعوت بعمل می آورد.

تمامی علاقمندان مستندات خود را شامل فایل تولید محتوی در قالب pdf یا پاورپوینت و عکسی از فرآیند اجرا، به همراه تأییدیه نامه دبیرستان مجری حداکثر تا تاریخ 96/02/09 به کارشناس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی ناحیه محل خدمت خود تحویل نمایند.

 اطلاعات مورد نیاز در خصوص تعریف و اجرای کلاس معکوس -در قالب فایل pdf و پاورپوینت- درسایت اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه موجود می باشد.

برای دریافت فایل pdf اینجا کلیک کنید.

برای دریافت فایل پاورپوینت اینجا کلیک کنید.

کلاس معکوس

برای دریافت فایل PDF جزوه آموزشی اجرای کلاس معکوس اینجا کلیک کنید.