بانک سوالات زمین شناسی 11

سلام 

همکاران محترم می توانند سوالات فصول مختلف زمین شناسی 11 (ارسالی از دبیرخانه ) را از اینجا دریافت و استفاده نمایند .

گیاه پالایی

با سلام

 همکاران می توانند مقاله گیاه پالایی را از اینجا دریافت کنند. 

شیوه نامه جشنواره تدریس

با سلام

شیونامه چهاردهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس جهت مطالعه همکاران در اینجا ارائه می گردد.لطفا پس از مطالعه دقیق نسبت به اجرای ان اقدام فرمایید.

 

بازدید علمی

با سلام 

پیرو اطلاع رسانی قبلی ( از طریق گروه و ارسال پیامک) ، بازدید علمی با موضوع ژئوتوریسم از تالاب بهشت معصومه و تالاب مره و دیر گچین مورخ 21/10 / 96 روز پنجشنبه از محل گروها ساعت 7 صبح انجام می شود . در صورت عدم حضور یا هر گونه سوال با گروه ها تماس حاصل نمایید . 

نحوه شرکت در کارگاه مجازی درس پژوهی

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 شب دوشنبه مورخ 1396/10/11 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

نقد کتاب انسان و محیط زیست

با سلام

همکاران محترم دقت داشته باشید که : در نقد و بررسی درس انسان و محیط زیست ،

هدف  ، نقد و بررسی عالمانه ي کتاب درسی و مشخص نمودن اشکالات محتوایی و نگارشی احتمالی موجود در این کتاب است . بنابراین انتظار می رود  دبیران ارجمند دروس زمین شناسی و انسان ومحیط زیست  ، محتواي فصول و درس ها ، تصاویر ، جداول ، نمودارها و فعالیت هاي مربوط به هر کتاب را با دقت مورد نقد و بررسی قراردهند.
به منظور ایجاد نظم و هماهنگی بیشتر ، براي هریک از استان ها  ، فصل یا درس خاصی در نظر گرفته
شده است که
فصل اول ( آب ، سرچشمه ي زندگی )  برای استان قم تعیین شده است . شایسته است همکاران گرامی ، فقط فصل یا درس مربوط به استان قم را تحلیل محتوا نمایند.

نتایج نقد و بررسی انجام شده همراه با پیشنهادات تکمیلی درقالب فایل هاي pdf و word تهیه شده وحداکثر تا تاریخ 96/8/30 به ایمیل گروه ارسال نمایید.