کارگاه مجازی مناطق بیمار زمین

سلام 

همکاران محترم بر اساس بخشنامه ارسالی و اطلاع رسانی گروه ، کارگاه مجازی با عنوان « مناطق بیمار زمین » در روز های 23 و 24 دی ماه در حال برگزاری می باشد . جهت شرکت در کارگاه به qomgt.ir مراجعه نمایید . 

اجرای مانور سیلاب

سلام 

همکاران محترم ، بر اساس بخشنامه ارسالی به مدارس ، مانور سیلاب جهت به حداقل رساندن خسارات جانی و مالی حاصل از وقوع ان ، در تاریخ 5 اسفند 98 بطور هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. این برنامه ویژه مدارس متوسطه دوم خصوصا در پایه یازدهم تحصیلی است تا دانش اموزان علاوه بر اموزش های نظری که در درس انسان و محیط زیست می اموزند ، به صورت نظری هم با راه کارهای مواجهه صحیح با سیلاب اشنا شده و مدرسه نیز مجهز به یک برنامه اقدام برای شرایط اضطرار شودو در نهایت تاب اوری جامعه افزایش یابد .

لذا از همکاران محترم مدرس درس زمین شناسی و به ویژه انسان و محیط زیست درخواست می گردد با توجه به برنامه راهنمای ارائه شده، مانور فوق را اجرا و فیلم یا عکس مربوط به ان را به گروه های اموزشی استان ارسال نمایند.         

                                                                                                                               با تشکر

 

     راهنمای برنامه مانور سیلاب                                      اقدام صحیح در برنامه مانور سیلاب 

جشنواره الگوهای تدریس برتر

سلام

درراستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای و به روز آوری روش های تعلیم و تربیت با تاکید بر روش های فعال ، گروهی و خلاق با توجه به نقش الگویی معلمان ، جشنواره تدریس غیر حضوری در دروس آزمایشگاه علوم تجربی (2) و انسان و محیط زیست برگزار می گردد. همکاران گرامی مدرس دروس فوق می توانند آثار خود را با توجه به موضوع های تعیین شده ، تهیه و ارسال نمایند.

جهت مشاهده کامل بخشنامه فوق می توانید به  gam2.medu.ir   مراجعه نمایید.

 

مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه

سلام 

همکاران محترم نمونه سوالات زمین شناسی و انسان و محیط زیست دی ماه خود را جهت شرکت در مسابقه انتخاب سوال برتر تا 5 بهمن ماه به ادرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایید.

نمونه سوالات زمین شناسی

سلام 

  نمونه هایی از سوالات نوبت اول همکاران گرامی در درس زمین شناسی که با در نظر گرفتن انواع سوالات و رعایت بودجه بندی ، طراحی شده است ،  جهت اشنایی دوستان ارائه می گردد.

 

   نمونه 1                      نمونه 2                 نمونه 3                         نمونه 4                    نمونه 5

ادبیات زمینی

گل 

به آسمان بامدادی 

که همه ستاره هایش را گم کرده

فریاد می زند :

شبنمم را گم کرده ام ...

الگوهای برتر تدریس

سلام

همکاران گرامی به استحضار می رساند که فیلم های تدریس نفرات برگزیده مرحله غیر حضوری پانزدهمین جشنواره الگوهای برتر (98-97) در سایت دبیرخانه کشوری فناوری جهت مشاهده همکاران بارگزاری شده است. 

آدرس سایت دبیرخانه فناوری 

http://fanavari.gam2.medu.ir