کارگاه اموزشی امنیت غذایی ( انسان و محیط زیست )

با سلام

گروه زمین شناسی و محیط زیست استان ، در راستای برنامه عملیاتی خود و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان ،  کارگاه اموزشی با عنوان « امنیت غذایی ( و محصولات تراژن ) » برگزارمی نماید.همکاران محترمی که تدریس زمین شناسی و انسان و محیط زیست را بر عهده دارند ( متوسطه نظری ، کاردانش و هنرستان ) و دیگر همکاران علاقه مند می توانند در کارگاه مذکور شرکت کنند .

سخنران : جناب دکتر پورمیدانی   

زمان  : پنجشنبه  97/9/22  ساعت 10 صبح  

مکان :  خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری، مرکز آموزشی علمی فرهنگیان شماره 2 قم (سالن کنفرانس)

تولید محتوای الکترونیکی

با سلام 

جهت توسعه و تعمیق فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند یاددهی، یادگیری ،  گروه زمین شناسی و محیط زیست استان قم ، مسابقه تولید محتوای الکترونیکی را در موضوعات زیر برگزار می کند.

1-فصل 2 کتاب زمین شناسی ( منابع معدنی و ذخایر انرژِی )            

 2-فصل 4 کتاب انسان و محیط زیست   ( انرژی ، حرکت و زندگی )   

همکاران می توانند محتوای آموزشی خود را مطابق با بخش های فوق تا 20 فروردین 98 بصورت DC به گروه های استان ( خ ساحلی ، ک 33 )  ارسال نمایند .

مسابقه عکاسی با موضوع « سازه های مهندسی قم »

سلام

با توجه به تغيير روشهاي تدريس به شيوه هاي فعال وجذاب و لزوم خروج درس زمين شناسي از محدوده كلاس و به منظور هدايت دبيران زمين شناسي به سوي برخورد متفكرانه با عكاسي علمي و برقراري ارتباط هر چه بيشتر دبيران با نقش زمین شناسی در احداث سازه های مهندسی در استان ، گروه زمین شناسی و محیط زیست استان قم ، در راستای برنامه عملیاتی خود و دبیرخانه راهبری ، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع « سازه های مهندسی قم » کرده است.

شركت كنندگان : تمامی دبیرانی که تدریس زمین شناسی و انسان و محیط زیست را به عهده دارند.

نحوه ارسال : هرشركت كننده مي تواند حداكثر 3 قطعه عكس رنگي يا سياه و سفيد را جهت شركت در مسابقه به ایمیل گروه ارسال نمايد. عكس ها بايد فاقد قاب باشند.

مهلت ارسال: 31 فروردین 98

ایمیل گروه :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

الگو برتر تدریس

همکاران محترم ، 

در راستای برگزاری الگوی برتر تدریس غیر حضوری ، سه موضوع پیشنهادی زیر  برای درس زمین شناسی مطرح است .

1- مهندسی سد سازی

2- بیماریهای زمین زاد

3-شدت و بزرگی زلزله

جزییات جشنواره متعاقبا همراه با دیگر گروه های درسی به صورت بخشنامه وزارتی ارسال خواهد شد(همکاران علاقه مند به این جشنواره از این سه موضوع یک فیلم سی دقیقه ای تهیه نمایند)

دریافت DVD آموزشی

همکاران محترم ، یک عدد DVD آموزشی شامل تصاویر ، فیلم ، پاور پوینت و .... مرتبط با کتاب زمین شناسی و انسان ومحیط زیست پایه یازدهم از دبیرخانه کشوری ارسال گردیده است . همکارانی که نمونه فوق را دریافت نکرده اند به گروه های اموزشی استان روز دوشنبه مراجعه نمایند ( قبلا تماس بگیرید )

کارگاه آموزشی با عنوان رفع اشکال آزمایشات زمین شناسی کتاب آزمایشگاه 1 و 2

سلام 

گروه ازمایشگاه استان با همکاری گروه زمین شناسی و محیط زیست ، « کارگاه آموزشی با عنوان رفع اشکال آزمایشات زمین شناسی کتاب آزمایشگاه 1 و 2 » را برگزار می کند.

روز دوشنبه      مورخ 8/28/ 97       ساعت 18/30

محل : چهار راه غفاری، خيابان ايستگاه بين کوچه 7 و 9 خانه علوم وفنون