اولویت تدریس درس کتاب انسان و محیط زیست

اولویت تدریس کتاب انسان و محیط

با احترام  بخشنامه ی مربوط  به اولویت بندی تدریس درس  انسان و محیط زیست  به پیوست تقدیم حضور می گردد. لازم به ذکر است تا کنون از سوی معاونت آموزش متوسطه ی وزارت آموزش و پرورش بخشنامه ی دیگری مغایر با مفاد این نامه ، صادر نگردیده است.


جهت دریافت بخشنامه فوق اینجا را کلیک کنید.

تمرین نوروزی سوم تجربی

جهت پویایی دانش آموزان سوم تجربی  در تعطیلات نوروزی ، همکاران گرامی می توانند از سوالات فرادانشی استفاده کنند . برای دریافت نمونه سوال ، اینجا را کلیک کنید.

ژئو پارک

جهت دریافت مقاله « ژئوپارک در ایران » ، اینجا را کلیک کنید.

نانو در زمین شناسی

جهت دریافت مقاله « کاربرد نانو فناوری در اکتشاف نفت و گاز » اینجا را کلیک کنید.

راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) ارزشیابی تحصیلی

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سامانه"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3- زمان بندی شرکت در کارگاه :

  • شرکت در کارگاه فقط از ساعت 9 صبح روز 95/12/15  الی 21 شب 95/12/16  امکان پذیر است .

4- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل  ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل یک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن   ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در هر آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون ها به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .
  • حداقل زمان حضور قابل قبول در کارگاه مجازی (مجموع زمان صرف شده برای مشاهده محتواهای آموزشی و شرکت در آزمون ها ) 30 دقیقه  می باشد .
  • به منظور ایجاد فرصت کافی جهت مطالعه دقیق محتوای آموزشی ، فاصله 30 دقیقه ای بین دو فرصت شرکت در هر آزمون در نظر گرفته شده است بنابراین در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در اولین مرتبه ، آزمون به مدت 30 دقیقه غیر فعال خواهد شد .

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

سوال علوم زمین 2

برای دریافت نمونه سوالات روی فصل مورد نظر کلیک کنید.

فصل 9

فصل 10