فیلم تدریس زمین شناسی یازدهم

سلام ، همکاران محترم می توانند جهت استفاده از فیلم های اموزشی و فیلم تدریس همکاران استانهای دیگر به ادرس زیر مراجعه کنند.

https://www.aparat.com/Geohighschool1
لینک کانال زمین شناسی دبیرستان 
جهت دانلود فایل های تدریس درس زمین شناسی یازدهم متوسطه رشته علوم تجربی _ریاضی و فیزیک در سایت آپارات .

مسابقات زمین شناسی

با سلام.

همکاران محترم با توجه به بخشنامه ارسالی و پیامک های اطلاع رسانی ، مهلت ارسال اثار در بخش تولید محتوای الکترونیکی و تجربه برتر تا 15 اردیبهشت می باشد. منتظر اثار شما عزیزان هستیم.

استفاده از فیلم اموزشی زمین شناسی

سلام.همکاران محترم می توانند پیرو تبادل اطلاعات در فضای مجازی ، جهت استفاده از فیلم های اموزشی ، سوالات و ... به کانال زمین شناسان در ایتا مراجعه نمایند.

https://eitaa.com/zaminshenasan

برگزاری ازمون انلاین

سلام،  با ارزوی سلامتی برای همکاران محترم، ازمون انلاین زمین شناسی و محیط زیست مورخ 19 اسفند برگزار می گردد. لازم بذکر است منبع ازمون ، مقالات درج شده در سایت ( شامل مقالات منشا حیات، گیاه پالایی،نگهداری تونل،تراریخته در اسلام و روش نوین تدریس) می باشد.    

روش های نوین تدریس زمین شناسی

اقتصاد کشور ما بطور چشمگیری وابسته به دانش زمین شناسی است چرا که بخش مهمی از بودجه دولت را درامدهای نفتی و معدنی تشکیل داده و اکتشاف و استخراج این منابع در وهله اول مستلزم انجام مطالعات و تحقیقات زمین شناسی است ، اما در کشور ما چنانکه باید و شاید به این علم توجه نشده است .ریشه این بی توجهی در اموزش علوم زمین و نظام اموزشی نهفته است....

                                                                                                                         ادامه مطلب