کارگاه زمین شناسی

با سلام 

همکاران محترم کارگاه بررسی تخصصی فصل 4و5 زمین شناسی مورخ 12/10/97 در محل اداره تکنولوژی و گروه های اموزشی استان( ساحلی -ک33) برگزار می گردد.منتظر حضور سبزتان هستیم 

کارگاه اموزشی امنیت غذایی ( انسان و محیط زیست )

با سلام

گروه زمین شناسی و محیط زیست استان ، در راستای برنامه عملیاتی خود و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان ،  کارگاه اموزشی با عنوان « امنیت غذایی ( و محصولات تراژن ) » برگزارمی نماید.همکاران محترمی که تدریس زمین شناسی و انسان و محیط زیست را بر عهده دارند ( متوسطه نظری ، کاردانش و هنرستان ) و دیگر همکاران علاقه مند می توانند در کارگاه مذکور شرکت کنند .

سخنران : جناب دکتر پورمیدانی   

زمان  : پنجشنبه  97/9/22  ساعت 10 صبح  

مکان :  خیابان ساحلی(لواسانی)، بعد از فرمانداری، مرکز آموزشی علمی فرهنگیان شماره 2 قم (سالن کنفرانس)

تولید محتوای الکترونیکی

با سلام 

جهت توسعه و تعمیق فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند یاددهی، یادگیری ،  گروه زمین شناسی و محیط زیست استان قم ، مسابقه تولید محتوای الکترونیکی را در موضوعات زیر برگزار می کند.

1-فصل 2 کتاب زمین شناسی ( منابع معدنی و ذخایر انرژِی )            

 2-فصل 4 کتاب انسان و محیط زیست   ( انرژی ، حرکت و زندگی )   

همکاران می توانند محتوای آموزشی خود را مطابق با بخش های فوق تا 20 فروردین 98 بصورت DC به گروه های استان ( خ ساحلی ، ک 33 )  ارسال نمایند .

مسابقه عکاسی با موضوع « سازه های مهندسی قم »

سلام

با توجه به تغيير روشهاي تدريس به شيوه هاي فعال وجذاب و لزوم خروج درس زمين شناسي از محدوده كلاس و به منظور هدايت دبيران زمين شناسي به سوي برخورد متفكرانه با عكاسي علمي و برقراري ارتباط هر چه بيشتر دبيران با نقش زمین شناسی در احداث سازه های مهندسی در استان ، گروه زمین شناسی و محیط زیست استان قم ، در راستای برنامه عملیاتی خود و دبیرخانه راهبری ، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع « سازه های مهندسی قم » کرده است.

شركت كنندگان : تمامی دبیرانی که تدریس زمین شناسی و انسان و محیط زیست را به عهده دارند.

نحوه ارسال : هرشركت كننده مي تواند حداكثر 3 قطعه عكس رنگي يا سياه و سفيد را جهت شركت در مسابقه به ایمیل گروه ارسال نمايد. عكس ها بايد فاقد قاب باشند.

مهلت ارسال: 31 فروردین 98

ایمیل گروه :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید