اردوی علمی -آموزشی

گروه اقتصاد در نظر دارد پیرو برنامه عملیاتی ،اردوی علمی -آموزشی همکاران جهت بازدید از مجلس شورای اسلامی و موزه مجلس در اسفند ماه برگزار نماید. همکاران علاقمند به شرکت در این اردو اعلام حضور نمایند.(از طریق پیامک و یا تماس با سرگروه های آموزشی درس اقتصاد)

تولید محتوی آموزشی

احتراما به اطلاع همکاران می رساند گروه آموزشی درس اقتصاد استان در راستای برنامه عملیاتی  خود در نظر دارد مسابقه ای تحت عنوان تولید محتوی آموزشی  از کتاب اقتصاد پایه دهم برگزار نماید.

همکاران علاقمند به شرکت در مسابقه  یک نمونه از آثار خود را تا تاریخ 95/11/15 به گروه آموزشی ارسال نمایند.به آثار برتر استانی تقدیر نامه اهدا خواهد شد.

طرح درس نویسی اقتصاد

احتراما به اطلاع همکاران می رساند دبیرخانه راهبری درس اقتصاد، پیرو برنامه عملیاتی  خود جهت شرکت  همکاران علاقمند در مسابقه طرح درس نویسی  دعوت به همکاری می نماید.همکاران علاقمند می توانند آثار طرح درسی خود را تا تاریخ 95/11/15 به گروه های آموزشی استان ارسال نمایند.

از همکاران برتر استانی تقدیر به عمل می آید.

کارگاه آموزشی درس اقتصاد

به اطلاع همکاران گرامی می رساند که کارگاه علمی -آموزشی درس اقتصاد دهم با محوریت رفع اشکالات و ابهامات درسی ،درروز پنج شنبه مورخ 95/10/30 در محل دبیرستان شاهد نجمیه به آدرس :بلوار امین-20متری گلستان کوچه 15 ، ساعت 12-10 برگزار می گردد.

آزمون آنلاین همکاران

به اطلاع همکاران ارجمند می رساند که گروه اقتصاد استان در نظر دارد پیرو برنامه عملیاتی  مسابقه کتاب خوانی از کتاب جدید اقتصاد پایه دهم انسانی برگزار نماید.

تاریخ آزمون :روز دوشنبه،6/10/95 از ساعت 21-9

از همکاران علاقمند، دعوت می شود در این  آزمون شرکت نمایند.

 

اولین مرحله المپیاد دانش آموزی

 

 

به اطلاع همکاران ارجمند می رساند که اولین مرحله المپیاد دانش آموزی پس از پایان امتحانات ترم اول می باشد . لذا از همکاران محترم  تقاضا می شود که از هر کلاس درس خود (حداکثر دو نفر) را به  گروه های آموزشی  استان (از طریق تلفن یا تلگرام و یا ایمیل )اعلام نمایند.

درباره بیت کوین

مقاله ی مرتبط با موضوع بیت کوین

در دسته بندی محتوا-مطالب آموزشی جهت استفاده همکاران قرار گرفت