سرگروه دفاعی استان قم (سال تحصیلی 98-1397)

سمت
سرگروه
پست الکترونیکی
geoms82@yahoo.com
نام و نام خانوادگی
علیرضا سلیمانی
رديف
1

 

نقد و بررسی کتاب پایه دهم

همکاران گرامی خدا قوت

نقد و بررسی کتاب آمادگی دفاعی نونگاشت پایه دهم سال تحصیلی 98- 1397 را

تا مورخه 30 / 9/ 1397 به ایمیل گروه ارسال نمایید.

فراخوان سوالات دی ماه

فراخوان مسابقه طرح سوالات دی ماه

همکاران گرامی لطفا تا مورخه 30/8/ 1397 نمونه سوالات خود را به گروههای آموزشی به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ارسال نمایید.

اطلاعیه

اطلاعیه

خدا قوت همکاران گرامی

با سلام و ادب و احترام خدمت همکاران گرامی به اطلاع شما گرامیان می رسانم جهت آگاهی از فعالیتهای گروه آمادگی دفاعی با شماره تلفن 09123532760  و یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه  در گروههای آموزشی جویا شوید.

محورهای پیشنهادی جهت بازبینی درس آمادگی دفاعی

خدا قوت

همکاران گرامی

محورهای پیشنهادی برای بازبینی درس آمادگی دفاعی جهت استحضار و بهره برداری حضورتان ارسال می گردد.

لطفا موارد پیشنهادی خود را برای ما ارسال تا از آن استفاده شود. 

تروریسم

تروریسم

«چیزی بیش از یک عمل مجرمانه مهم و جدی است این عمل پیامی نیز با خود به همراه دارد. تروریسم سیاسی با توسل به تهدید یا اخاذی، خواهان جلب توجه دیگران است. در این نوع از تروریسم، قربانیان مشخص هرگز به طور تصادفی انتخاب نمی شوند. تروریست ها با انجام حملات در اماکن عمومی مانند خیابان شلوغ، ایستگاه قظار، فرودگاه یا فروشگاه بزرگ در پی آنند که با ایجاد جو گسترده وحشت عمومی، حکومت ها را تحت فشار قرار دهند. در حملات انفرادی نیز اغلب، دیپلمات ها یا مقامات عمومی به عنوان نمایندگان دولت، شخصیت های رسانه ای برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی، دانشگاهیان و دانشمندان برای محکوم ساختن همکاری فکری آنها با دولت و استعمار فرهنگی یا متخصصان صنعتی به عنوان نمایندگان امپریالیسم اقتصادی آماج حمله قرار می گیرند. »