اولین مرحله ی کارگاه های آموزشی دبيران دوره ی دوم متوسطه (سال تحصيلی 01-1400)

موضوع
آداب سخن گفتن ازدیدگاه روان شناسی و قرآن وحدیث (1)
آداب سخن گفتن ازدیدگاه روان شناسی و قرآن وحدیث (2)
آموزش طراحی اینفوگرافیک در تدریس ریاضیات مدرسه ای
بررسی نظریه انتخاب طبیعی از منظر زمین شناسی
روان شناسی خانواده و مراحل رشد  تربیت دینی
روان شناسی خانواده و مراحل رشد تربیت دینی
سنجش و ارزشیابی
How to make creative assessment
رسم ساختارهای مولکولی ( نرم افزار Chem Draw)
تبدیل محتوا به ویدئو با استفاده از برنامه های پاورپوینت و اسنگیت
 تحلیل سوالات امتحان نهایی و کنکور
فلسفه 2
درسنامه وطرح درس نویسی
مقایسه تطبیقی آموزش تاریخ در ایران و سایر کشورها
آموزش استوری لاین
جنگ نرم در عرصه فرهنگ عمومی
آموزش مفاهیم و تولید محتوا به صورت نمایشی و با کمک نرم افزارهای آزمایشگاه مجازی
نقد و بررسی کتاب اقتصاد و حل مسائل
آشنایی با نرم افزار cabrid3
ساعت
18/30
18/30
20
18/30
18/30
18/30
18/30
20
19
18/30
18/30
10
18/30
18/30
19
10
12
18/30
18/30
تاريخ
1400/09/02
1400/09/03
1400/09/03
1400/09/06
1400/09/09
1400/09/10
1400/09/13
1400/09/14
1400/09/16
1400/09/17
1400/09/18
1400/09/18
1400/0۹/22
1400/09/23
1400/09/24
1400/09/25
1400/09/25
1400/09/29
1400/09/30
روز
سه شنبه
چهارشنبه
چهارشنبه
شنبه
سه شنبه
چهارشنبه
شنبه
یک شنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
پنج شنبه
دوشنبه
سه شنبه
گروه درسي
دبیر خانه توسعه فرهنگ  قرآنی
دبیر خانه توسعه فرهنگ  قرآنی
ریاضی
زمین شناسی و انسان و محیط زیست
دین و زندگی و مدیریت خانواده
دین و زندگی و مدیریت خانواده
دین و زندگی و مدیریت خانواده
زبان انگلیسی
شیمی
علوم اجتماعی
عـربی
فلسفه و منطق
روان شناسی
تاریـخ
شیـمی
آمادگی دفاعی
آزمایشگاه علوم
اقتصاد
ریاضی
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21

  نکات مهم درمورد برگزاری کارگاه از طریق اسکای روم :  

1- کارگاه در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

2- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار به روز گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک دریافتی در کارگاه شرکت نمایند .

3- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، ناحیه و آموزشگاه را در قسمت پیام رسان sky room ثبت نمایند.

4- برای همکارانی که به هر نحوی مشخصات خود را ثبت نکرده باشند و یا ازکارگاه آموزشی خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

5- در برگزاری کارگاه ها از طریق اسکای روم ،محدودیت تعداد شرکت کننده وجود دارد.    

اولین مرحله ی مسابقات و فراخوان هاي گروه هاي آموزشي دوره ی دوم متوسطه ( سال تحصيلي 1401- 1400)

استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای – استانی
استانی- ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای-استانی
استانی-ناحیه ای
استانی –ناحیه ای
استانی –ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
استانی - ناحیه ای
استانی - ناحیه ای
استانی-ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای- استانی
دبیرخانه ای- استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
گواهی تدریس
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
استانی – ناحیه ای
دبیرخانه ای - استانی
دبیرخانه ای - استانی
دبیرخانه ای - استانی
استانی_ ناحیه ای
دبیرخانه ای_ استانی
دبیرخانه ای_ استانی
استانی- ناحیه ای
دبیرخانه ای -استانی
دبیرخانه ای -استانی
دبیرخانه ای -استانی
استانی- ناحیه ای
استانی- ناحیه ای
استانی - ناحیه­ای
استانی – ناحیه­ای
استانی – ناحیه­ای
استانی- ناحیه ای
مهلت ارسال آثار
1400/09/30
1400/09/30
1400/11/15
1400/10/10
1400/10/10
1400/10/10
1400/10/15
1400/11/10
1400/11/30
1400/09/30
1400/10/30
1400/10/30
1400/11/25
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/09/01
1400/11/05
1400/12/24
15 /1400/12
1400/11/15
1400/10/10
1401/02/15
1400/11/15
1400/09/30
1400/11/15
1400/08/10
1400/09/15
1400/۱۰/30
1400/۱۱/20
1400/۱۱/20
1400/۱۲/23
30/ 1400/09
30/ 1400/10
30/ 1400/10
20/ 1400/11
30/ 1400/11
15 / 11 /1400
11/ 1400/12
30/ 1400/10
30/ 1400/11
30/ 1400/11
1400/11/09
1400/12/07
30/ 11/ 1400
30/  10/ 1400
25/ 12/ 1400
25/ 11 1400
23/ 12/1400
30/ 09/ 1400
30/ 08/ 1400
28/ 10/ 1400
20/12/20
در طول سال تحصیلی
درطول سال تحصیلی
1400/08/30
1400/09/10
1400/09/24
پایان هر ماه
1400/11/20
1400/11/25
1400/09/20
1400/10/30
1400/11/15
موضوع
مسابقه تهیه وتولید محتوای الکترونیکی با نرم افزارهای کاربردی (جامعه 1،2،3)
مسابقه طراحی پوستر با موضوع مهارت یک شهروند
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان ارائه راهکارها برای بهبود کیفیت آموزش در فضای مجاز ی
فراخوان ارائه راهکارها برای نظارت بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
فراخوان ارائه پیشنهادات برای بهبود روند ارزشیابی مستمر و پایانی با توجه به ارائه آموزش ها در فضای مجازی
فراخوان تولید تصویراز کتاب شیمی دهم با عنوان رفتار گازها
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان تولید محتوای آموزشی با استفاده از نرم افزار های شیمی
مسابقه طراحی اینفوگرافیک با محوریت کتاب ریاضی 1 پایه دهم
مسابقه تهیه بسته آموزشی درسنامه هندسه 2 از صفحه 51 تا 76
مسابقه تهیه بانک سوال از هندسه 2 ص51 تا 76
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه (درس ریاضی1 و ریاضی آمار1)
مسابقه اصطلاح شناسی(ترمینولوژی) درس پنجم پایه دهم
مسابقه طرح درس نویسی درس پنجم پایه دهم
مسابقه مقاله نویسی مرتبط با درس پنجم پایه دهم
مسابقه محتوای نوشتاری یا درسنامه درس پنجم پایه دهم
مسابقه پرده نگاشت یا اینفوگرافی درس پنجم پایه دهم
مسابقه پادکست (فایل صوتی) درس پنجم پایه دهم
مسابقه موشن گرافی درس پنجم پایه دهم
مسابقه مونوگرام درس پنجم پایه دهم
مسابقه پرده نگار (پاوروپوینت ) درس پنجم پایه دهم
فراخوان تدریس ( فیلم ) درس پنجم پایه دهم
مسابقه طراحی سوال (طرح سوال:تکمیلی.تستی.تشریحی.تصویری.مفهومی....) درس پنجم پایه دهم
مسابقه تولیدبازی (تولید.معرفی.تحلیل بازی های مناسب و آسیب شناسی....) درس پنجم پایه دهم
مسابقه تولید محتوای آموزشی (فیلم کوتاه حداکثر 7 دقیقه) درس پنجم پایه دهم
مسابقه طراحی سوال برتر در نوبت دی ماه
فراخوان تحلیل و نقد و بررسي کتاب آمادگی دفاعی  پایه دهم و دوازدهم
مسابقه طراحی طرح درس روزانه از جغرافیای استان قـم
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
مسابقه تهیه و تدوین تولید محتوای الکترونیکی درس اقتصاد(دروس 1و 6  و14 )
مسابقه طراحی پوستر با موضوع آموزش یک مهارت شهروندی(مطابق با یکی از فصل های کتاب اقتصاد)
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان نقد و بررسی محتوای کتاب
برگزاری جشنواره الگوهای تدریس برتر
مسابقه طراحی و تهیه بانک سوالات استاندارکتب درسی
مسابقه طراحی سوالات دی ماه ۱۲ انسانی ودی ماه و خرداد ۱۱ عمومی
مسابقه مقاله نویسی جهت ارسال به سامانه علمی تخصصی النداء
مسابقه تحلیل محتوای آموزشی مدرسه تلویزیونی
مسابقه تولید محتوای الکترونیکی
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
فراخوان تهیه فیلم تدریس همکاران ازآزمایش ها ی کتاب علوم 1 و 2
فراخوان ارسال مطالب علمی و خلاقیت های آزمایشگاهی جهت درج در فصلنامه آزمایشگاه علوم
فراخوان تهیه کلیپ های آزمایشگاهی خلاقانه و ابتکاری و قابل انجام در منزل از آزمایش های کتاب درسی
مسابقه طراحی پوستر در زمینه ایمنی در انجام آزمایش ها و آزمایشگاه ایمن
مسابقه طراحی سئوال تخصصی در رشته های درس آزمایشگاه علوم : شیمی ، فیزیک، زیست شناسی و زمین شناسی
مسابقه طراحی استاندارد سوالات دی ماه پایه یازدهم
مسابقه آزمایشات زمین شناسی
فراخوان تهیه درسنامه کتاب منطق
فراخوان تولید محتوای الکترونیکی
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی
مسابقه طراحی وارسال سوالات استاندارد از کتاب های علوم وفنون1و2و3
فراخوان تولید محتوا مرتبط با کتاب های درسی واولویت علوم وفنون ادبی
فراخوان اقدام پژوهی با موضوع "تاثیر ارایه بازخورد به تکالیف دانشجویان در فضای مجازی"
فراخوان ارائه راهکارهایی برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای استفاده از تدریس تلویزیونی
فراخوان ارائه تجربیات خلاق تدریس در فضای شاد
فراخوان طرح درس نویسی برای تدریس در فضای شاد
مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه
برگزاری مسابقه تولید محتوای الکترونیکی زبان انگلیسی پایه یازدهم- درس اول- صفحات 19، 20 ، 32،35، 36
برگزاری مسابقه تولید محتوای الکترونیکی زبان انگلیسی پایه دهم- درس دوم- صفحات 50، 51
برگزاری مسابقه تولید محتوای الکترونیکی زبان انگلیسی پایه دوازدهم- درس سوم- صفحات 70-74 و  88
فراخوان طرح درس برتر بر اساس برنامه درسی ملی
فراخوان جشنواره الگو های تدریس برتر کشوری (بخش مقالات علمی)
فراخوان جشنواره تحلیل فیلم های مدرسه تلویزیونی ایران
فراخوان انتخاب برترین طراحی سوالات امتحانی استاندارد ( ارزشیابی از دروس سال قبل برای پایه یازدهم و دوازدهم دین و زندگی)
فراخوان تولید محتوا (مدیریت خانواده( پسران) درس11 )
فراخوان تولید محتوا (دین و زندگی درس 9 پایه دوازدهم انسانی )
فراخوان نقد و بررسی آموزش های تلویزیونی (دین و زندگی و مدیریت خانواده)
فراخوان نقد و بررسی کتاب مدیریت خانواده ( پسران و دختران) پایه دوازدهم انسانی به تفکیک دروس
فراخوان نقد و بررسی سوالات کنکور معارف 1400
فراخوان نقد و بررسی سوالات نهایی فیزیک 3 پایه دوازدهم (خرداد 1400)
مسابقه تولید محتوا (اثر فوتوالکتریک)
فراخوان نقد و بررسی سوالات نهایی فیزیک 3 پایه دوازدهم (دی 1400)
علوم اجتماعی
علوم اجتماعی
علوم اجتماعی
علوم اجتماعی
شیمی
شیمی
شیمی
شیمی
شیمی
شیمی
ریاضی
ریاضی
ریاضی
ریاضی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
آمادگی دفاعی
جغرافیا
تاریخ
اقتصاد
اقتصاد
اقتصاد
اقتصاد
اقتصاد
عربی
عربی
عربی
عربی
عربی
روان شناسی
آزمایشگاه علوم
آزمایشگاه علوم
آزمایشگاه علوم
آزمایشگاه علوم
آزمایشگاه علوم
زمین شناسی
زمین شناسی
فلسفه و منطق
فلسفه و منطق
فلسفه و منطق
ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
زبان انگلیسی
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان
دین و زندگی
دین و زندگی
دین و زندگی
دین و زندگی
دین و زندگی
دین و زندگی
فیزیک
فیزیک
فیزیک
رديف
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74

پنجمین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه دوم (سال تحصيلی 1400-1399)

آزمایشگاه علوم (آزمون آنلاین از کتاب راهنمای آزمایشگاه علوم 1 و 2 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/منطقه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مهدی فرجی نیا

 

 3

بعثت

 ناحیه ای

اول

2

نسیبه اکرامی نژاد

 

جعفریه

حضرت مریم (س)

 ناحیه ای

دوم

3

علی اصغر وزینی محمود

 

4

بزرگسالان محمدی کاشانی

ناحیه ای

دوم

4

طاهره ظفری نیا

 

 1

بهاءالدینی

 ناحیه ای

دوم

5

معصومه محمد خانی

 

 3

غدیر

 ناحیه ای

سوم

6

مرضیه علی پور

 

 1

حضرت مریم (س)

ناحیه ای

سوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه نمایشگاه دهه فجر بمناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره شهداء)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مریم هوشیار

 

۴

شاهد نجمه

استانی

اول

2

علیرضا سلیمانی

 

۱

فرهنگ

 استانی

اول

3

فرحناز کارگر

 

۴

امام باقرالعلوم (ع)

استانی

اول

 

زمین شناسی و انسان و محیط زیست (تولید محتوای الکترونیکی درس سوم کتاب انسان و محیط زیست"آلودگی هوا و  پیامد آن") 

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

غلامرضا  صادقی

 

3

ایت ا... کاشانی

استانی

اول

2

ریاض الحسینی

 

1

بهاء الدینی

استانی

دوم

 

آمادگی دفاعی (مسابقه طراحی سوالات استاندارد (برتر) از کتاب پایه دهم خرداد ماه )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

علیرضاشعاعی فرد

 

۴

غ توحید

استانی

سوم

2

سکینه رنجبری

 

۲

هاجر

ناحیه ای

اول

3

ربابه مهدوی

 

۲

حضرت مریم (س)

ناحیه ای

اول

 

زمین شناسی (تولید محتوای الکترونیکی درس سوم کتاب زمین شناسی" ویژگی آب  های زیر زمینی" )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مهدی مرادی

 

4

شهید قدوسی

استانی

اول

2

مریم رضوانی اصل

 

3

فرزانگان 2

استانی

دوم

3

لیلی آرزومندی

 

3

دارالزهرا(س)

 استانی

دوم

 

 

سومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه دوم (سال تحصيلی 1400-1399)

فیزیک (آزمون آنلاین با عنوان کتاب فیزیک پایه یازدهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مینا چراغی­زاده

 

4

ایزدی

استانی

دوم

2

مجتبی پورکمره

 

1

ماندگار امام صادق(ع)

استانی

سوم

3

ابوالفضل رستمی

 

1

ماندگار امام صادق(ع)

ناحیه ای

دوم

4

ربابه سادات جنابان

 

کهک

فاطمه الزهرا(س)

ناحیه ای

سوم

 

دین و زندگی (آزمون آنلاین از کتاب معادشناسی جلد اول مرتبط با کتاب پایه دهم انسانی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

غلامرضا  الحسینی

 

1

امام رضا (ع)

ناحیه ای

سوم

2

محمد  شمس اللهی   

 

1

هنرستان قدس

ناحیه ای

سوم

 

تاریخ (آزمون آنلاین کتابخوانی  با عنوان رنسانس)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

خدیجه اسدی

 

3

حضرت فاطمه (س)

ناحیه ای

سوم

 

روان شناسی (آزمون آنلاین از مطالب علمی و کتاب درسی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

بتول  سمیعی

 

۲

فاتحی

ناحیه ای

سوم

2

فرزانه بیات

 

۱

حضرت مریم(س) ۲

ناحیه ای

سوم

3

منصوره  قدرتی

 

۲

ملاصدرا ۲

ناحیه ای

سوم

 

زبان و ادبیات فارسی ( مسابقه کتابخوانی از کتاب زبان شعر در نثر صوفیه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه  نصیری پور

 

۲

شهیدبرقعی۱

ناحیه ای

دوم

2

انتصار خوشنویس

 

۳

حضرت مریم(س)

ناحیه ای

سوم

3

مریم  حسینقلی زاده

 

۱

بنت الهدی صدر

ناحیه ای

سوم

 

زبان انگلیسی ( آزمون آنلاین علمی از کتاب  Understanding Language Teaching From Method to Post)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فهیمه اسمعیل زاده

 

4

ایزدی

ناحیه ای

سوم

2

علی چهرقانی

 

1

حافظ

ناحیه ای

سوم

 

عربی (مسابقه آنلاین نهج البلاغه ( ترجمه حکمت های نهج البلاغه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه احدی

 

3

غدیر

ناحیه ای

اول

2

علی اسکندری

 

4

دانش پژوه

ناحیه ای

اول

3

آناهیتا هادیان

 

خلجستان

حجاب

ناحیه ای

اول

 

روان شناسی (مسابقه انتخاب سوال برتر نوبت اول به صورت مجازی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

بتول سمیعی

 

2

فاتحی  1

استانی

اول

2

ستار جوکار

 

3

شهدای قمرود

استانی

اول

3

مریم ورمزیاری

 

3

میعاد

استانی

اول

4

منصوره باقری

 

4

ایزدی

استانی

دوم

5

ملیحه لطیف

 

جعفریه

حضرت مریم(س)

استانی

دوم

 

فلسفه (درسنامه فلسفه 2)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

نرگس رضایی

 

2

هدف

استانی

اول

2

زهرا فراست

 

1

خوارزمی

استانی

اول

3

کاظم آخوند نتاج

 

1

امام صادق(ع)

استانی

دوم

4

نرگس کاکلیان

 

1

شرافت

استانی

سوم

 

فلسفه (تولید محتوای الکترونیکی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

کد پرسنلی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سیده حکیمه خاتون قاسم زاده

 

2

فاتحی

استانی

اول

2

فاطمه شیرعلی

 

2

حضرت خدیجه(س)

استانی

اول

3

نرگس رضایی

 

2

هدف

استانی

دوم

4

فرحناز صادق زاده

 

1

میعاد

استانی

دوم

 

زمین شناسی ، انسان و محیط زیست (آب ، مشکل جهان پیش رو )

ردیف

نام و نام خانوادگی

کد پرسنلی

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مرضیه توکلی

 

3

فرزانگان2

استانی

اول

2

طاهره  حسنی

 

2

حضرت خدیجه(س)

استانی

اول

3

حسین فراهانی

 

2

آزادگان

استانی

اول

4

مرضیه  باباخان

 

2

نواب صفوی

استانی

اول

 

دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی (مسابقه آنلاین قرآنی تفسیر سوره  های یس و  واقعه  از کتاب تفسیر نمونه ( جلد18 و23 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

ابوالفضل مهرابی صفرزاده

 

2

شهید باهنر 1

استانی

اول

2

محمد رضا تاج

 

4

شهید صدر 2

استانی

دوم

3

سمیه  شجاعی

 

3

حضرت مریم (س)

استانی

دوم

4

علی عزیزی قوپوز

 

3

بعثت 2

استانی

دوم

5

فرزانه کربلایی

 

3

احمدی روشن

ناحیه ای

اول

6

طیبه شبان نیا رکن آبادی

 

2

بوعلی سینا

ناحیه ای

اول

7

فائزه الهامی

 

جعفریه

حضرت خدیجه (س)

ناحیه ای

اول

8

زهرا صدیقی

 

3

اسرا

ناحیه ای

اول

9

زهره یونسی نژاد

 

1

عفاف

ناحیه ای

اول

10

آناهیتا هادیان

 

خلجستان

حجاب

ناحیه ای

اول

11

ابراهیم  زمانی پاشابیک

 

2

امام خمینی 2

ناحیه ای

اول

12

زهره عبداللهی

 

1

هنرستان نور

ناحیه ای

دوم

13

شکرا...  بهرامی سامانی

 

1

ثامن الائمه(ع)

ناحیه ای

دوم

14

معصومه  عنبر حیدری

 

3

سمیه 2

ناحیه ای

دوم

15

معصومه احدی

 

3

غدیر

ناحیه ای

دوم

16

ریحانه دخانچی

 

1

آیت ا... بهاءالدینی

ناحیه ای

دوم

17

زهره لطفی

 

1

نیایش

ناحیه ای

دوم

18

لیلا گائینی

 

3

فتح المبین

ناحیه ای

دوم

19

علی یوسفی

 

2

شهید صیاد شیرازی

ناحیه ای

دوم

20

زینب عباسی

 

3

فرزانگان 2

ناحیه ای

دوم

21

محمدعلی خواجه وند

 

2

شهید باهنر

ناحیه ای

دوم

22

مریم نوریان

 

3

اخوان کریمی

ناحیه ای

دوم

 

توسعه شایستگی  حرفه ای دبیران ( آزمون آنلاین از مقالات مشخص شده )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

جواد ده پرور

 

1

حافظ

استانی

اول

2

زهرا شفیع

 

کهک

اندیشه

استانی

اول

3

سمیه شجاعی

 

3

حضرت مریم(س)

استانی

اول

4

حسین دباج ابرغان

 

4

محمدی کاشانی

استانی

اول

5

منصوره موسوی

 

جعغریه

حضرت زهرا (س)

استانی

اول

6

پوران نیری پسند

 

3

حضرت فاطمه (س)

استانی

دوم

7

زهره بهنیا

 

جعغریه

حضرت مریم (س)

استانی

سوم

8

قاسم یوسفی

 

2

حضرت علی اکبر(س)2

ناحیه ای

اول

9

مرضیه باباخان

 

2

محدثه

ناحیه ای

اول

10

مژگان پور سنگی

 

3

رضویه

ناحیه ای

دوم

11

مجتبی معصومی زواریانی

 

4

محتشم کا شانی

ناحیه ای

دوم

 

  اقتصاد (مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلا کریمی اصل

 

3

رضوان

استانی

دوم

2

زهرا نجفی

 

1

حضرت فاطمه (س)

استانی

سوم

 

دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی متوسطه دوم (سال تحصيلی 1400-1399)

فلسفه (کتاب راهنمای معلم فلسفه 2)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/منطقه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

علیرضا بهوند یوسفی

 

2

شهدای نیروگاه

ناحیه ای

اول

2

زهرا سلطانی

 

4

سيد محمد منتظري

ناحیه ای

اول

3

حسین دهقانزاد

 

4

شاهد صاحب الزمان(عج)

ناحیه ای

سوم

4

زهرا نجفی

 

کهک

فاطمه زهرا(س)

ناحیه ای

سوم

5

زهرا صدیقی

 

3

غ اسرا

ناحیه ای

سوم

6

فرزانه ذبیح پور

 

1

شاهد رضویه

ناحیه ای

سوم

 

فلسفه (انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه/منطقه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

زهرا نجفی

 

کهک

فاطمه زهرا (س)

استانی

اول

2

سیده حکیمه خاتون قاسم زاده

 

2

فاتحی

استانی

اول

3

طیبه ملبوبی

 

1

بنت الهدی

استانی

اول

4

کاظم آخوند نتاج

 

1

امام صادق(ع)

استانی

سوم

 

عربی (طراحی سوالات استاندارد)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

فاطمه مناقب

 

4

منتظری

استانی

دوم

2

زهرا سلطانی

 

2

محمدرضایی

استانی

سوم

3

مهدی پور محی آبادی

 

2

نور

ناحیه ای

اول

 

زمین شناسی (طرح سوالات  انگیزشی از کتاب زمین شناسی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

مرضیه باباخان

 

2

نواب صفوی

استانی

دوم

2

فاطمه گایینی 

 

4

هندویان

استانی

سوم

 

زمین شناسی (انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

لیلا  ریاض الحسینی

 

1

شاهد رضویه

استانی

دوم

2

لیلی  آرزومندی

 

3

حضرت فاطمه (س)

استانی

سوم

 

زمین شناسی و انسان و محیط زیست (تولید محتوای الکترونیکی با موضوع  بازچرخانی آب)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

فاطمه  خلجانی

 

2

محمد رضایی

استانی

دوم

2

مرضیه بابا خان

 

2

نواب صفوی

استانی

سوم

 

انسان و محیط زیست (انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه

1

لیلی آرزومندی

 

3

دارالزهرا

استانی

دوم

2

حسن عبیری

 

1

فرهنگ

استانی

دوم