دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی دوم متوسطه (سال تحصيلي98-1397)

فیزیک(فراخوان نقد و بررسی فصل اول و دوم فیزیک 3 ریاضی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سمیه ثابت نژاد

3

حضرت معصومه(س)

 

اول

استانی

دین و زندگی(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

طاهره مهدوی

2

شهید جواد برقعی

 

اول

استانی

2

منصوره امیری

2

شهید جواد برقعی

 

دوم

ناحیه ای

جغرافیا(فراخوان طرح درس نویسی کتاب جغرافیا 3 پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

رقیه قاسمی

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

حمیده میرزایی

3

میعاد

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم بشری

کهک

حانیه صرم

 

سوم

ناحیه ای

4

معصومه موسوی

1

فرهنگ

 

سوم

ناحیه ای

 

علوم اجتماعی(مسابقه طرح درس نویسی با محوریت درس 7 کتاب جامعه شناسی 3)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

هاجر

 

اول

استانی

 

ریاضی(مسابقه تعاریف ریاضی از کتاب های درسی ریاضی 2،1 و 3 تجربی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه خوش گفتار رازی

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

ناهید سالم

4

مهندس نجیمی

 

دوم

ناحیه­ای

3

سمیه معمارزاده

4

بلقیس برقعی

 

دوم

ناحیه­ای

4

معصومه بنی حسن

3

رضوان

 

سوم

ناحیه­ای

 

ریاضی(فراخوان تهیه بانک نمودارهای کتاب های درسی به کمک نرم افزار جئوجبرا)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

امیر حسین مقیمی یزدی

1

فرهیختگان

 

اول

استانی

 

روان شناسی(آزمون آنلاین از کتاب درسی و مطالب علمی مرتبط)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

ملاصدرا2

 

دوم

ناحیه ای

2

بتول سمیعی

2

فاتحی

 

سوم

ناحیه ای

 

دین و زندگی(فراخوان نقد و بررسی کتاب نو نگاشت پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سید اصغر غضنفری

3

شهید فهمیده

 

دوم

استانی

2

علی سیفی عارف

3

شهید فهمیده

 

سوم

ناحیه ای

 

اقتصاد(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه پایه دهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منصوره قدرتی

2

هاجر2

 

اول

استانی

2

زهرا نوش زاده

4

آیت ا... بهجت

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم ریاضی

کهک

صدیقه کرمجگان

 

سوم

ناحیه ای

 

روان شناسی(مسابقه انتخاب سوال برتر دی ماه)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه حسن پور

3

حضرت فاطمه(س)

 

اول

استانی

2

مریم ورمزیاری

3

باقریه1

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم بشری

کهک

حانیه صرم

 

سوم

ناحیه ای

4

زهرا نجفی

کهک

فاطمه زهرا(س)

 

چهارم

ناحیه ای

 

دبیرخانه فرهنگ قرآنی(مسابقه ترجمه سوره­های مائده و نبأ)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

شمس الدین گودرزی

3

شهید ملک لو

 

اول

استانی

2

سید علی باقری طباطبایی

1

امام موسی صدر

 

اول

استانی

3

مهدی علی محمدی

1

هدایتی

 

اول

استانی

4

احمد صفری

3

پژوهش

 

اول

استانی

5

آمنه شیریان

1

خداپرست

 

اول

استانی

6

زهرا زاهدی

4

نجیمی 1

 

اول

استانی

7

نفیسه سلطانی

2

نجمه 2

 

اول

استانی

8

مرتضی زمانی

3

بعثت 1

 

اول

استانی

9

مهناز بهشتی فر

4

زینب کبری(س)

 

دوم

ناحیه ای

10

جواد ده پرور

1

حافظ

 

دوم

ناحیه ای

11

رحیمه سادات موسوی

3

حضرت مریم(س)

 

دوم

ناحیه ای

12

حمیده ابراهیمی

2

پانزده خرداد

 

دوم

ناحیه ای

13

زهرا جعفری احمدآبادی

3

غدیر

 

دوم

ناحیه ای

14

مژگان پورسنگی

3

رضویه

 

دوم

ناحیه ای

15

زهرا سلطانی

2

آرزو رضایی

 

دوم

ناحیه ای

16

فرشته هاشمی

4

ایمان

 

دوم

ناحیه ای

17

علی سیفی عارف

3

شهید فهمیده

 

دوم

ناحیه ای